-10%

Намисто з натурального нефриту зеленого кольору намистини 6 мм, 8 мм довжина 50 см
593 ₴
533,70 ₴
- В наявності
- Код: 450/495
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ці вишукані намисто з натурального нефриту виготовлені в класичному стилі та ідеально підходять для створення елегантних образів. Камені круглої форми розміром 6 мм мають насичений зелений колір, який приваблює погляд і додає вишуканості. Довжина виробу варіюється від 45 до 50 см, що дає змогу носити намисто як на кожен день, так і на особливі випадки. Ніжна шовкова нитка та надійна застібка-карабін роблять аксесуар комфортним і зручним у носінні. Нефрит — камінь гармонії та здоров'я, який також стане прекрасним подарунком.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Камені вставки | Нефрит |
| Розмір max | 6 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Вага | 65 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Основні | |
| Кількість каменів | 45 |
| Застібка | Карабін |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 533,70 ₴



