-10%

Намисто сердолик круглої форми коричневого кольору довжина 50 см
692 ₴
622,80 ₴
- В наявності
- Код: К 00159
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ці елегантні намистини з натурального сердола — ідеальний аксесуар для стильних жінок. Намисто виготовлені з каменів круглої форми 10 мм, у теплих коричневих відтінках, які створюють гармонійний і витончений образ. Довжина виробу — 50 см, що робить їх зручними для повсякденного носіння й ідеальними для вечірніх вбрань. Застібка з карабіном забезпечує надійність і комфорт. Сердолик — камінь пристрасті й енергії, який стане не тільки стильним доповненням, але й символом впевненості та сили.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Стать | Унісекс |
| Камені вставки | Сердолік |
| Розмір max | 10 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 65 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Основні | |
| Кількість каменів | 35 |
| Застібка | Карабін |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 622,80 ₴




