-8%

Браслет місячний камінь блідо-блакитного кольору форма кульки діаметр 12 мм довжина 18 см на гумці
326 ₴
299,92 ₴
- В наявності
- Код: К 0078
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей вишуканий браслет із натурального місячного каменю блідо-блакитного відтінку стане ніжним і витонченим доповненням вашого образу. Бусини діаметром 12 мм гармонійно нанизані на міцну й еластичну волосінь-гумку, що робить браслет зручним і відповідним для будь-якої руки.
М'яке сяйво місячного каменю привносить у образ витонченість і спокій, ідеально підходячи для повсякденного та вечірнього стилю. Прикраса завдовжки 18 см підкреслить вашу індивідуальність і стане чудовим вибором для поціновувачів природної краси та мінімалізму.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 30 г |
| Довжина | 180 мм |
| Камені вставки | Місячний камінь |
| Стать | Жіноча |
| Розмір max | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Основні | |
| Кількість каменів | 14 |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Тип браслета | Напульсник |
| Розмір браслета (см) | 18 |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Тип | На руку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299,92 ₴



