-8%

Браслет із бірюзи ім. на гумці. Розмір ланки 2 х 1.5 см. Довжина 18 см
293 ₴
269,56 ₴
- В наявності
- Код: М 000125
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Браслет із бірюзи ним. на гумці. Розмір ланки 2 х 1.5 см. Довжина 18 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 32 г |
| Вид виробу | Браслет |
| Довжина | 180 мм |
| Камені вставки | Бірюза |
| Стать | Жіноча |
| Розмір max | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Блакитний і його відтінки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269,56 ₴



